! OPEN DAY !
Εκατοντάδες παιδιά του σχολείου μας και όχι μόνο, επισκέφθηκαν τα Εκπαιδευτήρια μας το Σάββατο 20 Απριλίου στην Ανοιχτή Ημέρα Πρόσβασης ( OPEN DAY ), όπου παρακολούθησαν με διαδραστικό τρόπο τις πολλαπλές δράσεις! Ευχαριστούμε θερμά τον Olympiacos FC, την La Vie en Rose , το Ινστιτούτο Οδικής Ασφάλειας – ΙΟΑΣ «Πάνος Μυλωνάς» , το Φορητό Ψηφιακό Πλανητάριο – Planetarium On The Go , το Planet Physics , το Iek Alfa Peiraia και όλους όσους συνεργάστηκαν στην τόσο μεγάλη επιτυχία αυτού του εγχειρήματος!
Δείτε περισσότερο φωτογραφικό υλικό ΕΔΩ!
![](https://nipiagogeio.ekpaideutiria-imp.gr/wp-content/uploads/2024/05/439695154_912191397373471_3483880589312844341_n.jpg)
![](https://nipiagogeio.ekpaideutiria-imp.gr/wp-content/uploads/2024/05/439024839_912191340706810_6548840816027989691_n.jpg)